BERABER ÇALIŞMA

Pirelli'nin vizyonu; sürekli lastik teknolojisi, stil ve sürdürülebilirlik, öncü teknolojiler ve dünya çapında trendleri değiştirme sınırlarını sürekli olarak zorlayarak sürüş deneyimini değiştirme iradesi ile ifade edilir.

Pirelli; kalite, güvenilirlik, güçlü duygular ve performansta son nokta ile aynı anlamı taşımaktadır. Pirelli’nin sahip olduğu yüksek teknoloji ve üstün performans, üst düzey market sektöründedir ve yıllar boyunca liderliğini inşa etmiştir.

Sürdürülebilir, uzun vadeli değere ulaşmak için, yenilik, yüksek kalite, sürdürülebilir ürünler ve süreçler hakkında aynı istek ve arzuyu bizimle paylaşan tedarikçilerimiz ile yakın ve uzun vadeli ilişkiler kurmak ve geliştirmek istiyoruz.

Biz, güven ve saygı uyandıran; sıkı çevresel, sosyal ve ekonomik şartlarımızı tamamen yerine getirmenin önemini kavrayarak güçlü ve uzun ömürlü rekabet avantajı elde eden ve bu sayede hem kendimiz hem de ortaklarımız için değer kazanan bir kuruluş olarak tanımak istiyoruz.

Bu tedarikçi el kitabı, bizim ilkelerimiz ve değerlerimiz, yönetimsel yaklaşımımız ve ihtiyaçlarımızı net bir açıklama ile tedarikçilerimize sunmak ve bunlara uymalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Tedarikçi el kitabı içeriği, Pirelli Grubu ile kurulan her iş ilişkisi için kılavuz olarak tutulmalıdır ve mal ve/veya hizmetler ile ilgili her satın alma anlaşmasının bir parçası haline gelmelidir.

Birinci sınıf kalite seviyeleri yönünde derin bir yönelim teşvik ederek ve yüksek etik ve çevre standartlarına uygun davranarak, Satın alma Müdürlüğümüz mükemmel performansımızı paylaşmak istediğimiz, ilerleme ve iyileştirme sağlamanın olmazsa olmazı olarak gördüğümüz tedarikçilerimiz için yararlı bir ara yüz sağlar.

Teslim performansındaki zorluklar, denetimimiz altında.

ALAN İNDİR